طراحی نما

خدمات ما

طراحی نما

نما اولین مواجهه هر شخص با ساختمان است ،نمای خوب می تواند تاثیری ماندگار بر مخاطب داشته باشد.

طراحی داخلی

تاثیر طراحی داخلی تنها به اثر زیبایی شناختی آن محدود نمی شود بلکه تاثیر بسیاری بر

طراحی نما

نما اولین مواجهه هر شخص با ساختمان است ،نمای خوب می تواند تاثیری ماندگار بر مخاطب داشته باشد.

مدیریت پیمان

مدیریت پیمان امروزه یکی از بهترین قراردادهای مهندسی برای اجرای ساختمان هاست.

اخذ جواز کسب

امروزه اخذ جواز ساخت تبدیل به فرآیندی طولانی و فرسایشی شده و نیاز به تخصص بالایی دارد.

طراحی محوطه

طراحی محوطه می تواند شامل محوطه ویلا، حیاط یک ساختمان مسکونی و یا حتی اجرای فضای سبز در بام باشد.

تعهد

ما اعتقاد داریم تعهد مهندسی مهمترین وظیفه یک گروه طراحی و مهندسی در قبال مشتریان خود است. تعهد مهندسی مهمترین وظیفه یک گروه مهندسی در قبال مشتریان خود است.

تخصص

سعی ما این بوده حرفه ای ترین افراد را در زمینه صنعت ساختمان گرد آوریم. سعی ما این بوده حرفه ای ترین افراد را در زمینه صنعت ساختمان گرد آوریم. شرکت مهندسی رگا

شرکت ما

آنچه که ویژگی اصلی گروه مهندسی رگا است تخصص اعضای مجموعه و تعهد آنها به انجام کار است که کار را با کیفیت عالی و در زمان مناسب به مشتری تحویل می دهد.

به شرکت ما خوش آمدید

گروه مهندسی رگا در سال 1392 فعالیت خود را در زمینه طراحی و اجرای ساختمان های متعدد در سطح تهران و شهرستان ها شروع کرده و طی این سال ها موفق شده ایم مجموعه ای از بناهای ارزشمند را در سطح تهران و کشور اجرا کنیم. هدف ما متفاوت بودن با توجه به دانش و توانایی های مجموعه خود است. با توجه به نیروی انسانی بسیار کارآمدی که گرد آورده ایم، همواره خواسته ایم در جهت بهبود معماری و ساخت و ساز کشور قدم برداریم و نتیجه ساختمان هایی بوده اند که زیبایی و علم را توامان با هم داشته اند.

استفاده از بهترین معماران در جهت خلق محیط هایی زیبا و انسان محور. هرگز اهمیت طراحی را نمی توان نادیده گرفت. با هزینه یکسان دو ساختمان بد و یا بسیار زیبا می توان ساخت و این مهندسان معمار هستند که با توانایی های خود ساختمان ها و محیط هایی کاملا متفاوت به وجود می آورند.

طراحی مرکز تکنولوژی ایران مال
3/5 - (2 امتیاز)