اهمیت طراحی داخلی

طراحی داخلی با افزایش سطح زندگی در دوران جدید و نقش زندگی، کار و تفریح در محیطی دلنشین و مناسب بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. اکنون بیشتر از هر زمان دیگر در گذشته انسان ها علاقه دارند در محیطی زندگی و کار کنند که موجب افزایش روحیه و سرزندگی آنها شود. تحقیقات بسیار زیادی در مورد اهمیت طراحی داخلی و نقش آن در بهبود کیفیت زندگی انسان ها صورت گرفته است.

از طرف دیگر طراحی امری پیچیده و سخت است که مستلزم سواد، آگاهی و تلاش بسیار جهت رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد. از آنجایی که جای خالی طراحی های زیبا و انسان محور را در سطح جامعه حس می کردیم تصمیم گرفتیم فعالیت خود را در این زمینه شروع کنیم و اکنون بعد از گذشت سال ها توانسته ایم قدم هایی ارزشمند در ساخت فضاهایی دلنشین و کارآمد که موجب شادابی و ایجاد حس تعلق در محیط های زندگی و کار می شوند برداریم. طراحی داخلی خیلی بیشتر از صرفا دکوراسیون و چیزی مثل انتخاب پارچه یا مبل است و اهمیت آن باید به درستی درک شود.

برای طراحی داخلی ساختمان خود فرم زیر را پر کنید تا طراحان ما این کار را برای شما انجام دهند.

  خدمات طراحی داخلی

  به مرور زمان که از قدمت و سال ساخت بناهای مسکونی، تجاری، اداری و … می‌ گذرد و چهره فرسوده ای به خود می ‌گیرند؛ اهمیت بازسازی ساختمان بیش از هر زمان دیگری خود را نشان می دهد. البته خدمات طراحی داخلی و بازسازی ساختمان فقط به ساختمان های قدیمی خلاصه نمی ‌شود؛ چرا که صاحب خانه های زیادی هستند که برای زیبایی منزل خود اهمیت زیادی قائل می ‌شوند و تمام تلاش خود را می کنند تا شیک ترین دکوراسیون خانه را از آن خود کنند. اکنون در صورتی که شما هم قصد دارید تغییر و تحول اساسی به ساختمان خود ببخشید؛ و یا نیاز به تعمیرات و بازسازی ساختمان دارید پس برای دریافت خدمات طراحی داخلی و بازسازی ساختمان روی گروه مهندسی ماترن حساب کنید.

  خدمات طراحی داخلی و بازسازی ساختمان چیست؟

  خدمات بازسازی ساختمان به طور کلی به مجموعه ‌ای از کارهای تعمیراتی ساختمان تلقی می ‌شود که به واسطه آن فعالیت ‌ها، یک ساختمان قدیمی و فرسوده به خانه ‌ای شیک و نوساز تبدیل می ‌شود. اصولا خدمات بازسازی ساختمان یک پروژه بوده که شامل چندین مورد ساختمانی از جمله کاشی کاری، سرامیک کاری، نقاشی ساختمان، دیوار کشی، گچ کاری، سنگ کاری و خدمات طراحی دکوراسیون داخلی همچون، نصب سقف کاذب، نصب کفپوش ‌های چوبی، نصب پارتیشن، نصب کاغذ دیواری، نورپردازی سقف و … می ‌باشد. لازم به ذکر است که اجرای هر یک از خدمات بازسازی ساختمان به عوامل متعددی بستگی داشته که در ادامه به طور مفصل در مورد آن پرداخته شده است.

  چرا پس از مدتی بازسازی ساختمان نیاز می ‌شود؟

  همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد؛ در بیشتر مواقع بازسازی ساختمان به دلیل قدیمی بودن ساختمان نیاز می شود. در واقع در صورتی که از سال ساخت ساختمان زیاد گذشته باشد؛ باید قسمت ‌هایی از ساختمان تخریب و دوباره از اول ساخته شود.

  بازسازی ساختمان ‌های قدیمی و کلنگی به جهت ایمن سازی و افزایش سطح مقاومت بنا در برابر سیل، زلزله، برف و باران و همچنین بالا بردن طول عمرشان، نیز بسیار ضروری خواهد بود. وگرنه در صورت ایجاد کوچکترین شرایط جوی نامساعد ساختمان با مشکلات زیادی روبرو می ‌شود.

  بعد از گذشت چندین سال از عمر ساختمان، برای ایجاد تغییر و تحول در دکوراسیون داخلی خانه، انجام کارهای دکوراتیو و نوسازی ساختمان ضروری می ‌شود. در واقع با بازسازی ساختمان و طراحی داخلی، انگیزه و روحیه افراد افزایش می ‌یابد.

  به جهت مدرن شدن سبک ساختمان ‌ها و پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن کارهای ساختمانی و دکوراتیو شیک، لازم است که ساختمان ‌های قدیمی با چنین تغییراتی همسو باشد. شایان ذکر است که با بازسازی ساختمان می‌ توان ارزش خرید و یا رهن آن را بالا برد.

  عوامل موثر بر تعداد خدمات اجرا شده برای بازسازی ساختمان

  در ادامه به برخی از مهم ترین مواردی که در بازسازی ساختمان و دکوراسیون داخلی ساختمان باید اهمیت داده شود اشاره می کنیم. با ما همراه باشید.

  متراژ یک ساختمان

  زمانی که کارفرما خدمات طراحی داخلی و بازسازی ساختمان را برای خانه، محیط کار و … درخواست می‌ دهد؛ از سوی گروه مهندسی ماترن، کارشناسانی به محل مورد نظر اعزام شده تا محیط داخلی و خارجی را به طور دقیق بررسی کند و بر اساس متراژ ساختمان لیست خدمات بازسازی ساختمان را در نظر گرفته و با صاحب ملک در میان بگذارد.

  به عنوان مثال برای نوسازی و بازسازی داخلی یک منزل خدمات زیادی می ‌تواند برای آشپزخانه، سالن پذیرایی و اتاق نشیمن، اتاق خواب ‌ها، سرویس بهداشتی و حمام، راهرو، حیاط خلوت، حیاط و … اجرا شود. و یا برای بازسازی یک آپارتمان قدیمی، برای نمای بیرونی آپارتمان، راه پله ها، محوطه بیرونی آپارتمان، پارکینگ و … خدمات متنوعی اجرا می شود. در مثالی دیگر، برای بازسازی و طراحی داخلی رستوران ‌ها، هتل ‌ها، فروشگاه ‌های تجاری، بوتیک و … خدمات متعددی قابل اجرا می باشد.

  میزان قدمت و فرسودگی ساختمان

  برای یک ساختمان بر اساس شرایط آن، میزان فرسودگی و قدمت ساختمان خدمات متفاوتی جهت نوسازی آن ها ارائه می ‌شود. به طور مثال خدمات بازسازی ساختمان یک خانه ویلایی کلنگی و قدیمی، با خدمات بازسازی آپارتمان ‌ها و برج های مسکونی با یکدیگر تفاوت دارد و هر یک از آن ها قوانین و اصول خاص خودش را می‌ طلبند.

  میزان بودجه صاحب ملک

  از دیگر عوامل موثر بر تعداد خدمات ارائه شده برای بازسازی ساختمان، بودجه صاحب ملک می باشد. در صورتی که شما بودجه ی مناسبی برای بازسازی ساختمان کنار گذاشته اید؛ ما صفر تا صد خدمات طراحی دکوراسیون داخلی و نوسازی ساختمان را در بالاترین سطح کیفیت به شما ارائه می‌ دهیم. از خدمات کاشی کاری، سرامیک کاری دیوارها و کف سرویس بهداشتی و حمام گرفته تا اجرای انواع سقف کاذب ‌های دکوراتیو و کفپوش ‌های چوبی و …، همگی برای ساختمان های مسکونی، تجاری و … ارائه می شود. اما در صورتی که بودجه ی کمی برای این کار در نظر گرفته اید؛ با مشورت کارشناسان ماترن می ‌توانید برخی از خدمات را دریافت نمایید ولی باز هم شاهد تغییر و تحول اساسی در خانه ی خود باشید.

  بازسازی ساختمان و طراحی داخلی را به گروه ماترن بسپارید

  شرکت ماترن با کسب تجربه‌ های ارزشمند و سوابق کاری بالا در زمینه بازسازی ساختمان، طیف زیادی از خدمات نوسازی و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان را برای ویلاها، منازل آپارتمانی، برج‌ ها، ساختمان‌ های تجاری همچون هتل‌ ها، رستوران ‌ها، بوتیک‌ ها، فروشگاه‌ های بزرگ و … و همچنین ساختمان اداری، فرهنگی و … توسط تیمی متخصص و تحصیل کرده ارائه می ‌دهد. ما با در نظر گرفتن تمامی شرایط ساختمان، بودجه و نوع سلیقه شما و همچنین پس از برآورد نیازسنجی بنا، بهترین ایده ‌ها را پیاده سازی می ‌کنیم تا ساختمان شما به همان ساختمان رویایی شما تبدیل شود.

  بررسی خدمات بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی

  در ادامه به طور کامل به بررسی خدمات بازسازی ساختمان و همچنین دکوراسیون داخلی ساختمان می پردازیم. با ما همراه باشید.

  بازسازی ساختمان و طراحی داخلی را به گروه ماترن بسپارید

  بازسازی آشپزخانه، مهم ترین مرحله در بازسازی ساختمان

  به گفته بسیاری از صاحب خانه به ويژه بانوان، آشپزخانه مهم ترین بخش یک خانه می باشد. در واقع به همان اندازه که دکوراسیون پذیرایی اهمیت دارد؛ طراحی و دکور این بخش از خانه نیز بسیار مهم می باشد. به همین دلیل در ۹۹ درصد پروژه های بازسازی ساختمان، فعالیت ها و امور ساختمانی و خدمات طراحی داخلی برای آشپزخانه ها در اولویت قرار می‌ گیرد. به طور مثال برای نوسازی خانه های ویلایی و منازل قدیمی، دیوار بین آشپزخانه با پذیرایی را برداشته و با ایجاد یک اپن زیبا و فضای باز روح تازه ای به آشپزخانه شما می دهد. جدا از این، خدمات:

  • تعویض کاشی های دیوار و کف و سرامیک کاری
  • نصب کفپوش های چوبی
  • اجرای سقف کاذب ضد رطوبت
  • سنگ کاری پشت سینک
  • تعویض کابینت های آشپزخانه و یا نوسازی درب های آن
  • نصب صفحه کابینت و کمد و …
  • پیاده سازی دکور جزیره ای در آشپزخانه
  • و …

   توسط اکیپی متخصص و کاربلد ارائه می‌ شود. یک نکته مهم در بازسازی آشپزخانه، مهم ترین مرحله در بازسازی ساختمان می باشد.

  بازسازی و طراحی پذیرایی ساختمان

  از دیگر خدمات بازسازی ساختمان، نوسازی و طراحی دکوراسیون پذیرایی منازل می باشد. سالن پذیرایی کانون جمع شدن افراد خانواده و مهمان ‌ها می باشد. به همین دلیل علاوه بر دلنشین و آرامش بخش بودن محیط؛ باید شیک و منحصر به فرد باشد. لازم به ذکر است که برای تغییرات و بازسازی پذیرایی و اتاق نشیمن ایده‌ های متنوعی وجود دارد که می‌ توان با آن، این بخش از خانه را شیک و لاکچری کرد. از جمله خدماتی که برای بازسازی پذیرایی انجام می‌ شود عبارتند از:

  • تعمیر و یا نصب مجدد قرنیز های چوبی، سنگی و …
  • نقاشی دیوارهای پذیرایی با جدیدترین طرح ها
  • سرامیک کاری کف پذیرایی
  • نصب کفپوش های چوبی
  • کناف کاری سقف
  • گچ کاری دیوارها
  • اجرای رابیتس و گچبری
  • نورپردازی سقف پذیرایی
  • نصب کاغذ دیواری
  • اجرای ایده های دکوراتیو با کناف
  • نصب پارتیشن و دیوارهای جدا کننده

  و … همگی توسط گروه مهندسی ماترن با مرغوب ترین متریال ها ارائه می ‌شود.

  بازسازی سرویس بهداشتی و حمام

  در پروژه ‌های بازسازی ساختمان، هیچگاه سرویس بهداشتی و حمام از قلم نمی افتد. چرا که زیبایی و نوساز بودن این بخش ‌ها به نوبه ی خودشان از اهمیت زیادی برخوردار شده است. در صورتی که سرویس بهداشتی یک ساختمان فرسوده باشد؛ بی شک در ذهن بیننده تاثیر بدی می‌ گذارد. برای نوسازی این بخش از ساختمان خدماتی از جمله رفع نم و رطوبت دیوارها، رفع ترکیدگی لوله ها، نصب کاشی و سرامیک، نصب سقف کاذب ضد رطوبت، عایق کاری و … ارائه می ‌شود. البته با تعویض سنگ توالت ایرانی، نصب توالت فرنگی، نصب روشویی های زیبا و … می ‌توان جلوه سرویس بهداشتی و حمام را زیباتر کرد.

  بازسازی اتاق خواب ها

  بازسازی اتاق خواب ‌های قدیمی یکی دیگر از خدمات بازسازی ساختمان است که بیشتر به منظور ایجاد فضایی آرامش بخش، ایجاد تنوع و روحیه مثبت و انگیزه برای اعضای خانواده درخواست داده می‌ شود. از آنجایی که خانه نشینی و کار در منزل بسیار رواج پیدا کرده است؛ بنابراین داشتن اتاقی زیبا در عین حال گرم می ‌تواند تاثیر به سزایی بر روند کار بگذارد. همچنین داشتن دکوری آرامش بخش باعث ایجاد خوابی بهتر و لذت بخش تر شود. در کل بازسازی اتاق خواب می‌ تواند انگیزه ای برای افراد باشد. به طور مثال اجرای سقف کناف ساده، نصب کاغذ دیواری، نصب پارکت، نصب دیوارپوش، اجرای نور مخفی، نصب کمد دیواری و … به شدت بر روی زیبایی اتاق خواب تاثیر می‌ گذارد.

  بازسازی حیاط ساختمان

  در پروژه ‌های بازسازی ساختمان، نوسازی حیاط خانه های ویلایی کلنگی و یا محوطه های بیرونی آپارتمان های قدیمی در دستور کار قرار می ‌گیرد. از آنجایی که جنس برخی از دیوارهای حیاط خانه های مسکونی قدیمی اغلب از سیمان و آجر می باشد؛ به همین دلیل رطوبت می تواند عمر مفید آن ها را بسیار کم کند. بنابراین لازم است تا چنین دیوارهایی تخریب و دوباره از اول با ملات ساخته و روی سطح آن کاشی کاری شود. با سرامیک کاری، سنگ کاری دیوار حیاط، کاشی کاری کف حیاط، نصب آبنما، ساخت آلاچیق، نصب روشنایی، کاشت چمن مصنوعی، طراحی باغچه و … می ‌توان محوطه بیرونی ساختمان را چشمگیر کرد.

  بازسازی و طراحی داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها

  دکوراسیون یک رستوران باید جذاب و با حس و حال فضای خانه های مسکونی، تجاری و … متفاوت باشد. چرا که به همان اندازه که سرویس رستوران‌ ها اهمیت دارد؛ فضای داخلی آن ها باعث جذب مشتری و جلب رضایت آن ها می‌ شود. بی شک در صورتی که طراحی رستوران ‌ها ضعیف باشد؛ در روند معروفیت و جذب مشتری هیچ پیشرفتی حاصل نمی‌ شود. از جمله خدماتی که برای بازسازی رستوران ها توسط گروه مهندسی ماترن ارائه می شود؛ عبارتند از:

  • تخریب بخش هایی از دیوارها و نصب دیوارهای جداکننده و پارتیشن های چوبی، کناف و …
  • اجرای سقف های کاذب شیک و منحصر به فرد
  • اجرای نورپردازی با باکس های نور مخفی و لامپ های هالوژن
  • تزیین دیوارهای رستوران
  • پوشش سطح دیوار ها با سنگ های مرمر، گرانیت و …
  • بازسازی درب های ورودی رستوران و کافی شاپ
  • و همچنین پیاده سازی ایده هایی ناب و متناسب با هر نوع سلیقه ای

  طراحی دکوراسیون و بازسازی ساختمان ‌های اداری

  بازسازی مکان ‌های عمومی همچون ساختمان ‌های اداری قدیمی از دیگر خدمات گروه مهندسی ماترن می باشد که با توجه به شرایط و نوع معماری و … نیازسنجی شده است و خدمات متنوعی برای آن ها ارائه می شود. البته باید بگوییم که جنبه زیبایی چنین ساختمان ‌هایی از اهمیت کمتری برخوردار شده و گروهی که مسئولیت نوسازی ساختمان‌ های اداری را برعهده می ‌گیرد؛ بیشتر در افزایش طول عمر و راحتی افراد و پرسنل تمرکز داشته و کمتر به مسئله ی اجرای ایده های دکوراتیو می ‌پردازند.

  بازسازی و طراحی داخلی رستوران ها و کافی شاپ ها

  طراحی داخلی و نوسازی مسافرخانه ها و هتل ها

  یکی دیگر از خدمات پردرخواست شرکت ماترن، طراحی و بازسازی مسافرخانه ها و هتل ‌ها می باشد. این مکان ها به منظور جذب مشتری های بیشتر و راحتی آنان و همچنین جلب رضایت و معروفیتشان در سطح داخلی و حتی بین المللی باید از زیبایی خاصی بهره مند شده باشند و نباید چهره فرسوده و قدیمی داشته باشد. در غیر این صورت مسافران به ماندن در چنین مکان هایی رغبت پیدا نمی‌ کنند.

  از جمله خدماتی که برای مسافرخانه ها و هتل ‌ها ارائه می ‌شود؛ می‌ توان به کاشی کاری و سرامیک کاری کف و دیوار اتاق ‌ها، سرویس بهداشتی ‌ها، نصب عایق های رطوبتی و صوتی، اجرای بخش ‌های دکوراتیو چوبی، اجرای نورپردازی، نصب سقف کناف، نصب درب و پنجره های شیک و عایق صدا و … اشاره کرد. باور کنید هزینه ای که برای بازسازی و طراحی دکوراسیون هتل، رستوران، کافی شاپ و … پرداخت می ‌شود؛ در کمترین زمان به دلیل جذب مشتری ‌های بیشتر بازگشت پیدا خواهد کرد.

  طراحی داخلی ساختمان در هر سبک و سلیقه ای

  مهم‌ ترین موضوع در بحث طراحی داخلی ساختمان ‌ها نوع سبک ساختمان و سلیقه کارفرمایان می باشد. در واقع اجرای هر خدماتی از جمله نصب کاغذ دیواری، نقاشی ساختمان، نصب کفپوش و … باید با سبک دکوراسیون مطابقت داشته باشد. به طور مثال قطعا نوع متریال و اجرای خدمات برای بازسازی ساختمان های مدرن، کلاسیک، سنتی، مینیمال، ساحلی و … با یکدیگر متفاوت می باشد. به طور مثال برای بازسازی و طراحی داخلی ساختمان های کلاسیک از متریال هایی که خانه را لاکچری و مجلل می ‌کنند؛ استفاده شده و برای بازسازی ساختمان های مدرن بیشتر از وسایل و متریال های ساده اما شیک بهره برده می‌ شود. انتخاب رنگ، وسایل، متریال های مورد نیاز برای طراحی داخلی کاملا به دانش و حرفه ی متخصصین بستگی دارد.

  طراحی داخلی و نوسازی مسافرخانه ها و هتل ها

  مراحل اجرای طراحی داخلی و بازسازی ساختمان توسط گروه مارتن

  • بررسی و بازدید حضوری کارشناسان از شرایط کلی ساختمان
  • لیست کردن نیازها و تغییراتی که برای نوسازی ضروری می باشد.
  • لیست کردن فعالیت ‌ها و امور دکوراسیون ساختمان که نیاز نبوده اما جنبه زیبایی دارد.
  • مشورت با صاحب ملک در مورد نیازها و خدمات مورد نظر
  • تدوین قرارداد حاوی کلیه فعالیت ‌های تایید شده همراه با جزئیات
  • تعیین بودجه نهایی خدمات بازسازی ساختمان تا زمان اتمام پروژه
  • ایجاد و طراحی نقشه ساختمان و تهیه لیستی از مایحتاج بازسازی مطابق با بودجه و شرایط ساختمان
  • کسب مجوزهای مورد نیاز برای برخی از خدمات بازسازی از شهرداری و سازمان های مربوطه
  • اجرای بازسازی ساختمان به صورت گام به گام طبق نقشه
  • اجرای طراحی دکوراسیون داخلی طبق قرارداد
  • تحویل کلیه کارها طبق زمان تعیینی

  پرسش و پاسخ هایی مهم قبل از شروع به بازسازی ساختمان

  قبل از این که برای بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی دست به کار شویم لازم است با کارفرما و یا همان صاحب ملک در مورد موضوعات مهمی صحبت شود. لیست سوالات زیر برای انجام خدمات بازسازی ساختمان در کیفیت بالا، هزینه ی مناسب و زمان تحویل موردنظر بسیار اهمیت دارد. پس به این سوالات پاسخ دهید که:

  • هدف شما از بازسازی و تعمیرات ساختمان چیست؟
  • کدام یک از بخش ‌های ساختمان نیاز به تخریب و نوسازی دارد؟
  • کدام یک از بخش ‌های ساختمان نیاز به طراحی و تغییرات ظاهری دارد؟
  • برای بازسازی ساختمان و طراحی داخلی آن چقدر بودجه در نظر گرفته اید؟
  • دکوراسیون داخلی ساختمان شما مدرن است یا کلاسیک و یا سنتی؟
  • آیا قصد تغییر سبک دکوراسیون منزل را دارید؟
  • زیبایی کدام یک از بخش های ساختمان برای شما اهمیت دارد؟
  • آیا می‌ خواهید پروژه بازسازی ساختمان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود؟

  پیشنهاد می ‌کنیم که برای جواب به این سوالات ابتدا با تمامی اعضای خانواده مشورت کنید و سپس طبق لیستتان با کارشناسان در میان بگذارید. تیم معماری و طراحی داخلی ماترن با گروهی از کارشناسان، مهندسین و افراد تحصیل کرده آماده ارائه مشاوره و کلیه خدمات بازسازی و طراحی دکوراسیون برای کلیه ساختمان ها می‌ باشد.

  خدمات گروه مهندسی ماترن به طور خلاصه:

  • طراحی داخلی و بازسازی ویلاها، آپارتمان ها، برج ها، خانه های حیاط دار کوچک، باغ و …
  • بازسازی و طراحی داخلی مجتمع‌ های بزرگ
  • طراحی داخلی و بازسازی شرکت ‌ها، دفاتر تجاری، دفاتر اداری و …
  • ارائه مشاوره برای طراحی و بازسازی ساختمان های قدیمی، کلنگی و …
  • طراحی داخلی و بازسازی مراکز تفریحی و گردشگری
  • بازسازی و طراحی داخلی کلینیک ‌های زیبایی، دندانپزشکی، دامپزشکی و …

  پرسش و پاسخ هایی مهم قبل از شروع به بازسازی ساختمان

  نحوه برآورد هزینه بازسازی ساختمان و تعمیر ساختمان

  هزینه بازسازی ساختمان و بودجه ی مورد نیاز برای طراحی داخلی در همان ابتدای کار قبل از شروع پروژه باید به صورت شفاف و دقیق مطرح و تعیین شود. از آنجایی که خدمات بازسازی ساختمان و طراحی داخلی، طیف زیادی دارد و شرایط ساختمان ها و نوع کاربری و میزان فرسودگی آن‌ ها با هم متفاوت می باشد؛ بنابراین نمی ‌توان برای آن‌ ها عدد و رقم ثابتی در نظر گرفته شود. در واقع هزینه بازسازی بستگی به عوامل مختلفی متغیر است و برای تعیین آن، می ‌بایست کارشناسان بررسی های دقیقی بر روی ساختمان انجام دهند.

  هرگونه خرابی موجود در بدنه ی اصلی ساختمان ها، دیوارها و … در قیمت تعمیرات ساختمان موثر خواهد بود. به طور کلی هر چه حجم کار بازسازی و نیازها بیشتر باشد؛ به تبع هزینه‌ ی آن بالاتر خواهد رفت. اکنون در صورتی که نیاز دارید از هزینه بازسازی ساختمان به طور دقیق مطلع شوید؛ پیشنهاد می ‌کنیم که با کارشناسان ما در ارتباط باشید. ضمن دریافت مشاوره از قیمت خدمات دکوراسیون و بازسازی ساختمان مطلع شوید.

  با گروه مهندسی ماترن هزینه های بازسازی را کاهش دهید.

  شما می توانید برای بازسازی ساختمان و طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان از گروه متبحر و حرفه ای ما کمک بگیرید. چرا که با ما با تجربه و سوابق بالایی که در این زمینه کسب کرده ایم، بهترین ایده ‌ها، راه حل ‌ها و راهنمایی ‌های خوبی پیشنهاد می دهیم که این می تواند در صرفه جویی هزینه ها موثر واقع شود. تیم مجرب گروه مهندسی ماترن، در تلاش است برای جلب رضایت کارفرمایان عزیز، کارهای بازسازی ساختمان و طراحی داخلی را با مناسب ترین هزینه ‌ها، در کمترین زمان ممکن آن هم در بالاترین سطح کیفیت و زیبایی به انجام برساند.

  اکنون در صورتی که قصد دارید منزل، محیط کار، فروشگاه، شرکت، رستوران و … خود را به زیباترین حالت ممکن بازسازی کنید و به طول عمر آن بیفزایید؛ روی ما حساب کنید. ما متناسب با بودجه‌ی شما بهترین ایده ها را در نظر داریم. شما می توانید جهت دریافت مشاوره با شماره های درج شده در سایت در بخش تماس با ما تماس حاصل فرمایید.

  سوالات متداول

  1. چرا پس از مدتی بازسازی ساختمان نیاز می ‌شود؟
   در بیشتر مواقع بازسازی ساختمان به دلیل قدیمی بودن ساختمان نیاز می شود.
  2. عوامل موثر بر تعداد خدمات اجرایی برای بازسازی ساختمان چیست؟
   متراژ، میزان قدمت، مقدار فرسودگی و مقدار بودجه از عو.امل موثر می باشد.
  3. چرا بازسازی رستوران و کافه ها اهمین بسیار زیادی دارد؟
   باعث جذب مشتری و جلب رضایت آن ها می‌ شود.
  چه امتیازی می دهید؟